Kihelyezett rotary összejövetel
2006.02.15

Barna György barátunk meghívására a Lézerpont Kft. miskolci helyiségeiban tartottuk kihelyezett ülésünket, ahová családtagjaink mellett az RC Miskolc tagjait, barátainkat is meghívtuk. A kb. 40 fős hallgatóság megismerkedhetett házigazdánk több mint 12 éves gyüjtőmunkájának eredményével. A magángyüjtemény, - amely egyébként nem látogatható - felöleli a Kárpát-medence valamennyi népművészetét, a technikai részben látható a Magyarországon gyártott valamennyi motorkerékpár, az ötvenes-hatvanas évek Miskolci emlékei, egy írógépgyűjtemény és még sok-sok más érdekesség.

Az est folyamán vendéglátónk pékségében sütött friss péksüteményeket és Fodor Tiborék által hozott házizsírral, lila hagymával elkészített friss kenyeret vacsorázhattunk. Ezt követően pedig Ducsay Marcell ifjú bükkaljai borász borait kóstolhattuk meg.

Ezúton is köszönjük vendéglátóinknak a meghívást, a vendéglátást, a finom borokat és a csodálatos élményeket !!!