V. ROTARY JÓTÉKONYSÁGI  BÁL
2008.11.15

A Miskolci Népkeri Vigadóban rendeztük meg V. jótékonysági bálunkat. A bál védnöke Lakatos Jenő governor, aki nem tudott eljönni. Jelen volt viszont Dr. Cseri Miklós  governor elect, Barabás Endre primus assistant governor, Szabó Csaba assistant governor.
A mintegy 120 vendég jól érezte magát. A Miskolci Ütősök remek műsora mellett felléptek Bandura Gábor és Bellus István a Miskolci Humorszínpad humoristái.
A bál bevételéből egy defibrillátort ajándékoztunk az Országos Mentőszolgálat miskolci részlegének (~500.000 Ft), melyet Dr. Breitenbach Géza regionális vezető főorvos úr vett át Dr. Papp Kálmántól, klubunk elnökétől. A bevételből finanszírozzuk továbbá a Külsőrekecsini Gyermekek Háza teljes berendezésére szervezett Matching Grant vállalásunkat (2.000 USD).

Gulyás Adrienn az est háziasszonya

Dr. Papp Kálmán és Dr. Cseri Miklós köszöntőt mond

Dr. Papp Kálmán jelképesen átadja a defibrillátort
Dr. Breitenbach Gézának